O FIRMIE

Image

O Firmie


Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy JURKOP s.c. jest firmą rodzinną działającą na rynku od 1996 r. znajdującą się na terenie województwa warmińsko mazurskiego w powiecie iławskim.

Do naszej produkcji wykorzystujemy surowiec przyjazny człowiekowi,  jakim jest drewno.

Surowiec drzewny niezbędny do naszej produkcji pozyskujemy z Lasów Państwowych, gdzie prowadzona jest racjonalna i zgodna z międzynarodowymi standardami gospodarka, zapewniająca pełną odnawialność zasobów, potwierdzona certyfikatem FSC.Podstawową działalnością firmy jest:

-  produkcja wyrobów tartacznych

- produkcja fryzy bukowej suchej niestruganej

- produkcja listew bukowych suchych struganych

- sprzedaż opału


Specjalizujemy się w przecieraniu i suszeniu surowca tartacznego liściastego i iglastego na potrzeby odbiorców do dalszej produkcji wyrobów z drewna, stolarki itp., a także w produkcji fryzy bukowej, listew bukowych jako stelaże do mebli tapicerowanych, leżaków, mebli  itp.

Obecnie Zakład dysponuje trakami taśmowymi oraz trakiem pionowym, wielopiłą. Posiada także stolarnie z parkiem maszynowym oraz 5 komór suszarnianych.

Nasze wyroby posiadają certyfikat FSC.

Nasza oferta skierowana jest do mikro, małych, średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw, którzy  do swojej  produkcji wyrobów stolarskich wykorzystują tarcicę oraz gotowe elementy  meblowe.

Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości produktów z drewna, konkurencyjność oraz nowe technologie.

Zachęcamy do współpracy!